q-linearna słowodajnia dżafiego rajdera

k. siążki:

  

  
blog ma życzliwe wsparcie od:pewna nagroda:wpis konkursowy:
Król Maciuś Ostatni

prawa autorskie są ok!

napiszcz do mnie emaliowo
stat4u

zBLOGowani.pl
Blog > Komentarze do wpisu

wszystkie ryby świadomościZaniedbałem ostatnio bloga (co będę intensywnie nadrabiał), ale jest tego istotna przyczyna. Przyczyną tą jest praca nad "Wszystkimi rybami świadomości". Tak będzie się nazywać książka. W książce będą wiersze, będą rysunki i trochę niezbyt nachalnej ideologii. Książkę wyda Niezależna Inicjatywa Wydawnicza Alterkulturowa "niva".
Tytuł początkowo miał być inny: "Ziemia na której stoję", ale zmieniła się koncepcja, zmienił się obrazek i okładka.

Obrazki do obu okładek namalowała polsko-norweska malarka Anna Róża Gurowska. Ten pierwszy obrazek nie zmarnuje się - przyda się do następnego wydawnictwa :)
Książka jest już prawie gotowa do druku. Niektóre wiersze mają tłumaczenia na różne języki świata, neobitnikowski pisarz Artur "Ray" Kosiorowski napisał epicką przedmowę, więc jest, jak myślę ciekawie. 

Trzymajcie, proszę kciuki, aby wszystko poszło dalej dobrze, a zwłaszcza, żeby "niva" zgromadziła odpowiednie fundusze na wydanie tego tomiku. Z działalnością alterkulturową jest jak jest - jest poza układami, dzięki temu nie ma pieniędzy :)
Będę o wszystkim informował. 

dżafi

P.S. Przy okazji, zmienił się, co zapewne ten i ów zauważył, koloryt bloga. Na bardziej morski - to w związku z rybami... :)

środa, 13 lutego 2019, przedwieczna_sledziona
______________________________________________________________________________

Polecane wpisy

  • oglądamy wiadomości

    rośnie napięcie na ulicach miast rośnie zasobność szyfrowanych kas oda do chciwości plastikowe ości zatrutych ryb - kto w końcu powie pas? rośnie skażenie ziemi

  • Rym`t`my w PraCoVni

    Ja jako K. sięga-cz , zostałem niedawno nominowany do media-społecznościowej współorganizacji wydarzenia pt Rym't'my , pomyślałem więc, że byłoby na miejscu coś

  • z nów dzyń dobry

     szumi gdzieś noc i kołacze błąkają się losu gracze w tłokach natrętnych przestrzeni zamknę więc oczy zobaczę tyle tych słów nowych znaczeń potem znów c

TrackBack
TrackBack URL wpisu: